OUR TOP courses
IELTS
(0 Yorum)
Ücretsiz
YÖK DİL
(0 Yorum)
Ücretsiz
Etüt
(0 Yorum)
Ücretsiz
Koçluk
(0 Yorum)
Ücretsiz

Shopping cart

Koçluk

Eğitim hayatında başarıya ulaşmak, öğrencilerin potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine yönelik adımlar atmalarıyla mümkün olur. İdol Eğitim Kurumları olarak, eğitim koçluğu hizmetimizle öğrencilere bireysel…

Best Seller Icon En Çok Satılan Eğitim
0 Öğrenci
  • Son Güncelleme: Mayıs 10, 2024
  • İngilizce, Türkçe, Almanca

Kurs Hakkında

Eğitim hayatında başarıya ulaşmak, öğrencilerin potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine yönelik adımlar atmalarıyla mümkün olur. İdol Eğitim Kurumları olarak, eğitim koçluğu hizmetimizle öğrencilere bireysel gelişimlerini destekleyerek potansiyellerini keşfetme ve hedeflerine ulaşma imkanı sunuyoruz. Deneyimli koçlarımızın rehberliğinde, öğrencilerimiz motivasyonlarını artırarak kendilerine güvenmeyi, akademik ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmeyi öğrenirler.

İdol Eğitim Kurumları olarak, eğitim koçluğu programımızı öğrencilerin bireysel gelişimlerini desteklemek ve hedeflerine yönelik adımlar atmalarını sağlamak amacıyla tasarladık. Koçlarımız, öğrencilerin potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olurken aynı zamanda akademik ve kişisel hedeflerine ulaşmaları için stratejiler geliştirirler. Her öğrenciye özel bir yaklaşım benimseyerek, onların güçlü yönlerini ortaya çıkarmayı ve zayıf yönlerini geliştirmeyi hedefleriz.

İdol Eğitim Kurumları olarak, eğitim koçluğu programımızla öğrencilerin potansiyellerini keşfetmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Deneyimli koçlarımızın rehberliğinde, öğrencilerimiz kendilerine güvenmeyi öğrenir, motivasyonlarını artırır ve başarıya giden yolculuklarında desteklenirler. Siz de İdol Eğitim Kurumları’nın eğitim koçluğu programına katılarak bireysel gelişiminizi destekleyebilir, potansiyelinizi keşfedebilir ve hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başarıya giden bu yolculuğa adım atmak için hemen başvurun ve kendinizi en iyi şekilde geliştirmenin keyfini çıkarın!

Daha fazla göster

Eğitmen

Idol English
4.67
(3 Oylar)

Biyografi henüz eklenmedi.

Ücretsiz
  • Güncelleme:Mayıs 10, 2024
  • Yetenek seviyesiTüm Seviyeler
  • Dilİngilizce, Türkçe, Almanca
Daha fazla
Koçluk