OUR TOP courses
IELTS
(0 Yorum)
Ücretsiz
YÖK DİL
(0 Yorum)
Ücretsiz
Etüt
(0 Yorum)
Ücretsiz
Koçluk
(0 Yorum)
Ücretsiz

Shopping cart

Genel İngilizce

Genel İngilizce, dünya çapında iletişim kurmanın temelidir ve kişisel ve profesyonel hayatta birçok fırsat sunar. İdol Eğitim Kurumları olarak, dil becerilerinizi geliştirmeniz için…

Best Seller Icon En Çok Satılan Eğitim
0 Öğrenci
  • Son Güncelleme: Mayıs 10, 2024
  • İngilizce

Kurs Hakkında

Genel İngilizce, dünya çapında iletişim kurmanın temelidir ve kişisel ve profesyonel hayatta birçok fırsat sunar. İdol Eğitim Kurumları olarak, dil becerilerinizi geliştirmeniz için etkili bir genel İngilizce eğitim programı sunuyoruz. Bu programla İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerinizi güçlendirebilir, özgüveninizi artırabilir ve İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

İdol Eğitim Kurumları olarak, genel İngilizce programımızda pratik odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Öğrencilerimize İngilizceyi günlük konuşma pratiği yaparak öğrenme fırsatı sunarız. Öğrencilerimiz, rol oyunları, tartışmalar, grup çalışmaları ve diğer etkileşimli etkinliklerle İngilizceyi aktif bir şekilde kullanır ve güvenle iletişim kurma becerilerini geliştirirler.

İdol Eğitim Kurumları olarak, genel İngilizce eğitimiyle öğrencilerimize dil becerilerini güçlendirmek ve İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmeleri için gereken yetenekleri kazandırmak istiyoruz. İdol Eğitim Kurumları’nda kaliteli eğitim ve pratik odaklı yaklaşım ile genel İngilizce becerilerinizi geliştirebilir, özgüveninizi artırabilir ve İngilizceyi günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz de dilin kapılarını açmak ve İdol Eğitim Kurumları’nın genel İngilizce programına katılarak İngilizce becerilerinizi ileri seviyeye taşımak için bugün başvurun!

Daha fazla göster

Eğitmen

Idol English
4.67
(3 Oylar)

Biyografi henüz eklenmedi.

Ücretsiz
  • Güncelleme:Mayıs 10, 2024
  • Yetenek seviyesiTüm Seviyeler
  • Dilİngilizce
Daha fazla
Genel İngilizce