İdol Eğitim Kurumları
Hakkımızda

İdol Eğitim Kurumları

2013 yılının Ekim ayında Gelibolu’da faaliyete başlayan kurumumuz, 30 yılı aşkın eğitim tecrübesi olan bilgili, kaliteli ve vizyon sahibi kişiler tarafından kurulmuştur. Idol English ismiyle dil okulu olarak faaliyete başlamış, bünyesinde halen devam ettirdiği Genel İngilizce Programları, 18 yaş altı gruba yönelik eğitim programları dışında sınavlara yönelik eğitim programları da mevcuttur. Özellikle uluslararası kabule sahip TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS ve ülkemizde uygulanan YDS, YÖKDİL, YKS dil sınavı ve Proficiency gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır ve Gelibolu’da bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Ayrıca Idol English bünyesinde belirli meslek gruplarına veya özel amaçlara yönelik İngilizce eğitime ihtiyaç duyan kursiyerler için özel hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur.

ESP (English For Specific Purposes) Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, Finans, Turizm, Tıp, Hukuk, Bilgi Teknolojileri, Havacılık, Mühendislik gibi daha birçok alanda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir. Anadili ve ikinci dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışan bir kurum olmanın verdiği gurur ile yoluna devam eden Idol English, İngilizce dil programlarını her yaştan kursiyere uygulamaktadır. Kış ve yaz aylarındaki programlarıyla İngilizce ve hedef dil öğretim programları sürdürülmektedir.

Kurumumuzun tecrübesi, ferah ve huzurlu ortamı ve 4 öğrenme modelleri sayesinde kursiyerlerimiz başarıyla programlarını tamamlamaktadırlar. Ayrıca ikinci ve diğer dil seçenekleri de değerlendirilerek kurs programları oluşturulmaktadır. Kendine ait özel alanları olan, bünyesinde okul öncesi eğitim için uzman öğretmenler barındıran Idol Preschool, resim, müzik, dans, drama ve kültürel aktiviteler sunarak ve bunları İngilizce ile birleştirerek çağdaş bir eğitim anlayışı oluşturmuş, Gelibolu’da bir ilke imza atmıştır. Geçen sürenin ardından, standartlarından, eğitim metodlarından, ilkelerinden ve kalitesinden ödün vermemiş olan Idol English, başarılı kadrosuyla hizmete en iyi şekilde devam etmektedir. Bize kimi emanet ettiğinizin bilincinde olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Neden Idol English?